Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a yoni masszázsról ha már voltatok?

Figyelt kérdés
Debrecen környékén ismertek e jó masszőrt?

2017. júl. 29. 16:56
 1/1 anonim válasza:
28 éves nő vagyok és végső elkeseredettségemben mentem el egy yoni masszőrhöz, mert sosem tudtam igazán élvezni a szexet, általában kellemetlen fájdalmat éreztem. Nagyon féltem, körülbelül 2 éven át gondolkoztam, hogy menjek vagy ne, végül egy ismerősöm ajánlott egy masszőrt és elmentem hozzá. Kellemesen csalódtam: féltem, hogy ki akar majd használni, de ehelyett az első alkalommal még megmasszírozni sem akart, érezte, hogy először lelkileg kell helyre tenni, nagyon sokat beszélgetett velem az érzéseimről. Aztán a következő alkalmakkor masszírozott, egyre jobban ellazultam, a testem egyre érzékenyebb lett és pár hónap múlva totál kicseréltek, elkezdtem a párommal élvezni az együttléteket. Akit érdekel a yonimasszazs.wordpress.com oldalon olvashat róla, ajánlom. Debrecenben nem tudok segíteni.
2017. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!