Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a hasam?

Mitől fáj a hasam?

Figyelt kérdés

2 hete fáj már a hasam,pontosan a köldöknél és közvetlen az felett egy kicsivel.


Nem túl erös a fájdalom,igazából ha nem figyelek rá,nem törödök vele észre se veszem.


Egyedül akkor érzem ha erölködök, például értem itt azt hogyha nehezet probálok megemelni vagy megmozditani.


Meg ha megnyomogatom a hasam köldök tájékán akkor is fáj,és igy tapogatva kicsit ugy érzem mintha egy kisebb csomó is lenne ott.


Gondoltam elöször csak hogy biztos kinött ott egy pattanás,ami elég rossz helyen van,és hogy innen tovább tart az elmulása mint például az arcrol.


Gondoltam még köldöksérvre, bél rákra, minden súlyosabb betegségre.


De az étvágyam a szokásos,a székletem is normális, és hányingerem sincs. Kivülröl nincs semmi fajta duzzanat,vagy elváltozás.


Csak ha megnyomom ugy mond a köldökömnél akkor érzem ezt a kellemetlen fájdalmat,meg a csomó szerü érzést..


Szerintetek mi lehet a bajom?



2017. júl. 30. 12:01
 1/2 A kérdező kommentje:
21 éves fiú vagyok.
2017. júl. 30. 12:02
 2/2 DarkHunt válasza:

Feltételezhető hogy széklet zavarodádod van.

De lehet annál súlyosabb, lehet hogy sérved van. Tudsz nehezet emelni? Ha nem akkor sürgősen fordulj orvoshoz mert akkor neked served van.

2017. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!