Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az mindig hogy...

Miért van az mindig hogy mikor egy este alkohol iszom, másnap reggel rögtön megy a hasam, ha nem árt meg, akkor is?

Figyelt kérdés
Nem szoktam sokat inni és úgy fekszem le h kajálok előtte, és teljesen "kitisztulok". Mégis reggel iszonyú hascsikarás ébreszt és rögtön kijön alul minden..ez miért van? Mert másnaposságnál érthető lenne, de ha nem iszok sokat és mégis ez van, mitől?
2017. júl. 30. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szétfosom magam ha iszok. Nem ilyen durván mint te 1-2-3 sörtől nincs bajom, de ha többet iszok fél napig fosok. Ez valami biológiai cucc, a gyomrunk nem úgy bontja le ahogy kellene. Készülj előre és piáláskor kapj be 2-3 széntablettát. Az nem gyógyszer szóval simán ihatsz rá amennyit akarsz mégis megfogja valamennyire a hasad.
2017. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az eszetekbe se jut hogy nem kellene inni. Mindenkire rossz hatással van csak nem ismerik be sokan. Az meg a legrosszabb tanács hogy , széntabletta. Én ezért is hagytam abba a piálást többek közt.
2017. júl. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A májad nem bírja az alkoholt. Úgy próbál megszabadulni a méregtől ,hogy mindent kiürít. Ilyenkor igyál sok vizet, segíthetsz a szervezetednek egy kis kálcium pezsgőtablettával.
2017. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!