Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni a drága...

Sió123 kérdése:

Mit tudok tenni a drága nyugtalan láb szindrómámmal?

Figyelt kérdés

Már egy ideje megvan a szindróma, csak eddig nem tudtam megnevezni, így orvoshoz se vittük. Eddig elég volt, ha megmozgatom a lábam, megnyújtom, és nagyából 1 órán belül elmúlt--> el tudtam aludni.

Itt fekszem az ágyban, már 9 óta, hatszor próbáltam elaludni, de hiába. Már császkáltam is egyet, hátha. Nincs valakinek hirtelen megoldása erre a szörnyűségre?



2017. aug. 1. 03:29
 1/1 anonim válasza:

Szia! :)

Én 20 éves lány vagyok és amióta az eszemet tudom, ezzel küzdök. Elmentem neurológushoz is, azt mondta, hogy mivel gyerekkorom óta megvan, valószínű, hogy örökletes, de a biztonság kedvéért megcsináltatott néhány vizsgálatot (mágneses rezonancia, vérvétel, vas, EMG). Nincs egyikkel sem probléma, így fog felírni gyógyszert, ami enyhíti a tüneteket. Nagyon nehéz, megértem, nekem már a karjaimban is jelen van, az utazások, előadások, színház vagy egy filmnézés is borzalmas... A testmozgás segíthet, de ne közvetlenül lefekvés előtt, magamon azt vettem észre, hogyha nem telik el néhány óra a testmozgás és az alvás között, akkor sokkal rosszabb. Fordulj neurológushoz.

2018. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!