Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg fogok halni? 20/l

Meg fogok halni? 20/l

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a fogam-arcom-fejem-nyakam. Be van gyulladva az ínyem. Mégsem kapok rá antibiotikumot az orvos szerint. A fél fejem be van gyulladva egy hete nem alszom. Rettegek, hogy agyhártyagyulladást kapok, vagy valamit. :'( reggel újra megyek az orvoshoz. De már öngyilkosságon gondolkodom annyira fáj... és nem múlik semmitől. Mégsem foglalkozik velem az orvos. Én pedig már megőrülök, nem bírom tovább. Nem akarok tovább szenvedni, úgyis bele fogok halni, olvastam, hogy más is így volt és mrg is halt :'( pedig fiatal vagyok még hozzá, de már teljesen kimerültem a nem alvásban....
2017. aug. 3. 20:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Voltam háziorvosnál-fogorvosnál. Egész héten odajárok,de egyik sem foglalkozik velem. Egy hülye inygyulladástól nem fáj a fél fejem
2017. aug. 3. 20:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy picit hipochonder?Én lebegtem már élet és halál között,szóval tudom milyen érzes.Neked semmi okod ettől parázni.Menj el a háziorvosodhoz,ha nagyon nem múlik el,egyébként vegyél be fájdalomcsillapítót,vagy látogass meg egy fül-orr-gégészt!18/l
2017. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2017. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van lázad?
2017. aug. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hőemelkedésem van
2017. aug. 4. 01:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet baktérium toxintól, de elképzelheto, hogy sima gyulladás. Amíg lázad nincs,valószínűleg agyra nem ment rá. Kéne szájfertőtlenítő,fogköveket leszedetni,gyulladás csökkentő vagy és antibiotikum megelőzésképpen.
2017. aug. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kaptam végre antibiotikumot, köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 4. 12:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen antibiotikumot
2017. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!