Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek,...

Milyen gyakorlatokat végezzek, hogy a hasamon a zsír lemenjen, elégjen?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 15 éves és nagyon zavar a hasam, mindemki azt mondja, hogy így jó nekem, de én nem érzem magam így jól a bőrömben.( 63 kg vagyok )

Felüléseket szoktam végezni, de nem nagyon érezném, hogy hatna valamit. Hogyha lenne bármilyen olyan gyakorlat, ami segít, nem gond az, ha hosszab ideig is tart, azt jó lenne tudni. Előre is köszönöm. ( Másfél éve fogytam 13 kg- t, de már nem tudom mit tudjak tornászni, hogy a inkább a hasamra hasson. )



2017. aug. 6. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól tapasztaltad, ugyanis helyi fogyás nincs. Ha megcsinálsz napi 1000 felülést akkor sem lesz lapos hasad, a zsír ugyan úgy ott fog vigyorogni. Fogyókúra, megfelelő étrend szükséges és természetesen meg is kell tartani az általad megfelelő alakot, mert különben a sok erőfeszítés lényegében hiábavaló volt. A mozgást pedig továbbra se hanyagold! Youtube tele van kardio és mindenféle zsírégető gyakorlatokkal. Csak a hasadra semmi sem fog hatni.
2017. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A futás nagyon sokat segít. Persze az sem mindegy mennyit futsz. Valamint fontos az egészséges táplálkozás. Vagy alkoss magadnak edzéstervet, esetleg lesd le netről profiktól. De ha nem megy, és van kereted rá, menj el kondiba, fogadj személyi edzőt.
2017. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, a futás rengeteget segít. Ha fogyni szeretnél, akkor ajánlott alacsonyabb pulzuszónában futni(mikor még fennt tudsz tartani egy beszélgetést futás közben), valamint hosszabb ideig (kb 40 perc). Emmellett egészséges táplálkozás, esetleg diéta. :) Az egyik barátnőmnek is rengetegett segített egy-két hónap alatt a hasán. :))
2017. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!