Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés az, ha valakit...

Milyen érzés az, ha valakit bedrogoznak? Eshetnek ki emiatt órák?

Figyelt kérdés

Még tavaly volt, hogy bankett után elmentünk bulizni. Magamhoz képest nem ittam sokat, kb. 5 órára elosztva meg főleg nem. Egy vodkanarancs az elején 7 óra körül, utána vacsihoz egy pohár bor (jó mondjuk kevés volt a kaja), egy cent töményet 11 körül az ofővel. Nem éreztem magam rosszul. Utána volt, hogy a többiek megkínáltak egy töménnyel, én hülye meg megittam, pedig gondolhattam volna, hogy lehet valamit beleraktak. Ezután nekem minden kiesett. Soha nem volt azelőtt vagy azután sem ilyen, soha.

Arra a buszra indultam el, de nem értünk oda hajnalban. Az állítólagos osztálytársaim pedig nem hazakísértek, hanem otthagytak egy parkban. Mentő vitt be a sürgősségire, én ott ébredtem fel.

Nem kellett gyomormosás, semmi. Nem is volt túl magas a véralkoholszintem, de anyámnál van a lelet. 1,1 lehetett aszem.

A kórházban borzalmasan bántak velem. Lekötöztek, könyörögtem, hogy engedjenek ki wc-re, de nem. Azt mondta a nővér, jó tudom, hogy nem örültek nekem,hogy pisiljek magam alá. Erre elkezdtem sírni, hogy neki nincs e gyereke, legyen szíves. Akkor azt mondta, hogy beküld a pszichiátriára, ha nem hagyom abba. Végül egy kislány kísért ki, aki akkor került oda. A telefonomat elvették, nem tudtam telefonálni, semmi. Mint egy utolsó senkiházi, úgy csináltak velem.

Az a kérdésem, hogy belekeverhettek valamit az italomba? Drogteszt vagy ilyesmi nem volt. Jah és ki is raboltak a kórházban.


2017. aug. 7. 20:55
 1/1 anonim válasza:

Nos az attól függ,hogy mit kap az illető.

Rengeteg party drog van már forgalomban és természetesen ha olyat kap az ember ráadásul nagy dózisban bizony bizony megesik,hogy kiesik néhány óra.

2017. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!