Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent a vérvételi papíron...

Mit jelent a vérvételi papíron, hogy magas a vörösvérsejt?

Figyelt kérdés

Nem a vörösvértest, hanem így van írva, hogy magas vörösvérsejt ***

A többi eredmény, mint a vvt, hgbn... jók. (Lym% egy leheletnyivel kevesebb, de nem vész)

Dokim szabadságon van, és ezt az eredményt nem tudom hova tenni. Valaki esetleg? /egyébként 27 hetes kismama vagyok/


2017. aug. 8. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem stimmel, mert ilyen nem lehet laboreredményben, csak vörösvértestszám. Vagy fehérvérsejt.

A terhesség alatt a vörösvértestszám csökken, nem nő.

A három csillag jelentős eltérést jelez a normálértéktől.


Ám nagyon nyomatékosan felhívom a figyelmedet arra, hogy távdiagnózis nincs, a fentieken ne kezdj el agyalni, ne aggodalmaskodj feleslegesen!

Ez csak egy érték, s összes adat és előzmények ismeretében tud az orvos véleményt alkotni.

2017. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vörösvérsejt-süllyedésről van szó esetleg? Ez terhességben normális, ha kissé magasabb, egyébként meg gyulladásos folyamatokat szokott jelölni, pl. torokgyuszi, fog probléma és hasonlók.
2017. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Találtam hozzá egy összefoglalót, nagyjából ugyanazt írják, mint én feljebb: [link]
2017. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezért nem értem, mert nem tudok ilyen értékről. Remélem azért a doki fogja tudni :) Igen, a távgyógyitásnak én se vagyok a híve, de reméltem hátha vki találkozott ilyennel! :)Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 8. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!