Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ellen hogy...

Sanya20071 kérdése:

Mit lehet tenni az ellen hogy ne legyek szinte teljesen érzéketlen?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim nem is egy,akik törödnek velem...stb jót akarnak de cserébe én nem tudom úgy megbecsülni őket,nem érdekelnek túlzottan,nem igazán keresem őket vagy ha igen akkor csak muszájból.32 éves vagyok egyedül pár nő jelenleg aki iránt még érzek vmit de az se az igazi.A legjobb barátom is egy nő lassan 2 éve.Fél évig tartott mire eljutottunk addig hogy egyáltalán én öleljem meg úgy hogy az nekem is jól essen.Addig olyan volt szerinte mintha csak egy darab fát ölelt volna át.De sajnos voltak veszekedések..stb eltávolodtam tőle és ha esetleg megölelem vagy megsimogatom megint csak ürességet érzek.Sírni nem tudok max a határáig jutok el de nem tudom átlépni.A saját családom is teljesen idegen,a szüleimnél érthető talán ahogy bántak velem de pl a saját öcsém se érdekel holott sose bántott.Kis állatokkal is így vagyok van otthon kölyökmacskám,jön bújik..stb megsimogatom de nem igazán jön át az a fajta szeretet amit nyújtani tud.Vhol jól esik de nem úgy ahogy kéne,olyan üres még itt is az egész :( De ha így megy tovább elvesztem az összes barátomat,mondjuk jelenleg ez nem érintene meg és ez baj.Pshihiáter se segített.Gyógyszert kaptam állítólag nekem az kell a tesztek alapján,de egyedül arra jó hogy egyáltalán aludni tudjak.

Érdekes módon azért nem teljes az érzéketlenség,az iránt a lány iránt pl ha a párjával látom egyszerűen nagyon rosszul esik,féltékeny vagyok rá,de mikor meg puszit adok neki vagy megölelem,simogaton a vállát akkor meg nem jön át.Mikor táncoltunk se és ez tönkretesz hogy azt a kevés jó érzést se érzem amit kéne csak a rosszat.És sajnos rengeteg lelkiismeretfurdalásom is van amiatt hogy így bánok a barátaimmal hogy nem érdekelnek :(


2017. aug. 14. 18:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!