Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj mostanában a csuklóm?

Miért fáj mostanában a csuklóm?

Figyelt kérdés
Amikor erőt fejtek ki. Pl. lecsavarok egy kupakot. Mostmár nem megy, egyszerűen nem tudom lecsavarni. Amúgy ez az egész kb 2 hete kezdődött. Mivel jobb kezes vagyok és a bal fáj, ezért még arra se lehet fogni, hogy megerőltettem. Előre is köszi a válaszokat!:)

2017. aug. 15. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy? No vagy, vagy ferfi? Mkor faj, allandoan vagy csak bizonyos alkalmakkor? Sportolsz-e valamit?

Tobbet kellene errol tudni.

2017. aug. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
12 éves lány vagyok, úszok. Csak akkor fáj ha "kedve tartja"
2017. aug. 15. 00:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Mas problemad nincs? ugy ertem mas panaszod ezek mellett?
2017. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szoval ha mas panaszod nincs, akkor ha nem javul par heten belul akkor kerdezd meg a sportorvost.

Ha mas panasz is van, tobb helyen faj, pl labad is, faradekonyosag, esetleg laz stb, akkor fordulj orovoshoz mert nekem a lupus igy kezdodott.

2017. aug. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem fáj máshol.
2017. aug. 15. 02:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor jo, varj vele par hetet, aztan kerdezz meg egy orvost.

Egyebkent nekem eloszor evekig csak a csuklom fajt tizeneves koromban, illetve hidegben belilultak es megdagadtak az ujjaim. Sokat fajt a fejem, de mas panaszom nem volt. Aztan par evvel kesobb felnottkoromban, elkezdett fajni a labam es kezem egyutt, rendes izuleti reumas fajdalommal. Sokaig tartott mig rajottek hogy lupusom van, ami 12-40 eves koru noknek alakul ki, es egy eleten at tarto sulyos betegseg.

Remeljuk neked nem az van, de ha a csuklofajasra nem talalnak okot es eveken at visszatero jelenseg, akkor figyelj oda ha mas is kezdodik.

Jo egeszseget kivanok!

2017. aug. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. aug. 15. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!