Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kinyomni a pattana...

Hogy tudnám kinyomni a pattanasomból a gennyet?

Figyelt kérdés

Nott egy elég méretes bőr alatti pattanas közvetlenul az orrlyukam alatt(pár napja ugyan ilyen volt a másik orrlyukam alatt de azt pár nap után kitudtam nyomni) már egy 4 napja ugyanúgy néz ki és nem lehet kinyomni nincs a kozepen az a sarga pötty de ha mondjuk ha a számat osszehuzom és húzódik a bor lehet latni hogy tele van fénnyel

Picit megboktem tuvel tiszta kezzel de semmi de most már olyan hogy alapbol szinta sárga az EGESZ és sehogy nem lehet kihozni belole a gennyet és nem is túl kívánatos helyen van...


2017. aug. 15. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor most bökd meg.
2017. aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam de csak elkezdett picit verezni jobban megnyomni meg nem akarom mert nagyon fáj és nekiallnek tusszogni mert érzékeny vagyok az orromra és igy is elkapott az allergia
2017. aug. 15. 09:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki fog fakadni, ne piszkáld, mert csak még jobban elfertőzöd. Tetran por jó a gennyes sebekre, végül is ez is az. Szárítja.
2017. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!