Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj az egész bal oldalam...

Miért fáj az egész bal oldalam? (picit furcsa kérdés)

Figyelt kérdés

tegnap délután óta fáj a bal kezem, konkrétan a vállamtól egy picit lejjebb, "egy vonalban". ha nem csak itthon ültem volna egész nap, arra gyanakodnék, hogy megrepedt a csont vagy valami (ne nevessetek ki, sosem volt megrepdve/eltörve egyetlen csontom sem, de valahogy így tudom elképzelni -megmozdítani is eléggé fájdalmas és pont egy vonalban, amit "belül" érzek, azaz nem tudnám elmagyarázni, hogy mettől meddig).

néhány órával később a bal bokámmal kb. egyvonalban is elkezdett fájni, ugyanaz az éles fájdalom. alig bírtam sétálni.

utóbbi ma reggelre már elmúlt, de most a bal combom fáj, habár az lehet, hogy csak azért, mert szeret engem az élet és pont ma jött meg.:D

na de engem a bal oldalam érdekelne, mert ok nélkül biztos, hogy nem fájna, ilyen hosszabb ideig meg főleg nem. a jobb oldalamnak semmi baja sincs. ennyi miatt nem akarok orvoshoz menni, lehet, hogy ki is nevetne magában, de mégis fáj és kezdek aggódni...😅



2017. aug. 16. 11:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!