Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik akkor ha valaki...

Mi történik akkor ha valaki pl macskát tart már évek óta de allergiás rá?

Figyelt kérdés
Csak annyi lenne hogy állandóan viszketne vagy az egészségére is káros hatással lenne? (pl tüdő, gyomor stb)

2017. aug. 16. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Állandóan tüsszögne inkább. Persze sokat számít az is, hogy egy légtérben él-e a macskával, vagy kinti cicája van. Nem vagyok benne biztos, de ha nem nagyon súlyos az allergia, akkor gyógyszerekkel is karbantartható.
2017. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen macskát persze senki sem kérdezi, hogy ő nem allergiás-e az emberre.
2017. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En pont igy jartam. Gyerekkorom ota vannak allataink itthon, kutyus es cicak. Soha semmi gond nem volt ebbol, veluk nottem fel. Most par eve elojott az allergiam szegenyekre, nem is lehetek veluk egy legterben, sot ha valaki cicazott elotte, es utana velem erintkezett, a borom arra is durvan reagalt. (Hadd ne mondjam, hogy a parommal valo elso egyuttlet utan hogy neztem ki). Csupa viszketo holyag lett az egesz testemen, a szemem teljesen bedagadt, nem lattam ki rajta, a mellkasom sipolt, nem kaptam levegot (12× fujtam be asztmaspray-jel, de meg ugysem kaptam, mento lett a vege).

Azt nem tudom, hogy hosszu tavon van-e valamilyen hatassal az egeszsegemre, es maga az allergiam sem mindig ugyanolyan intenzitasu (azota mar simogattam cicat), de persze azert nagyon kellemetlen ez az egesz.

N27

2018. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!