Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a menedzserszűrés?

Mi az a menedzserszűrés?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát egyszerű pénzlehúzás.
2017. aug. 19. 07:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Időt veszel. Ha van sok időd, elmehetsz ezekre a vizsgálatokra az állami rendszerben is, de sok-sok órát kell várni a rendelőben, és előtte több hetet az időpontokra. Ha ezt valaki nem akarja, annak van a fizetős manager szűrés.
2017. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem vannak egeszsegugyi problemaim. Durva hatterem volt es finoman szolva nem eltem egeszsegesen jo darabig. Nem teljesen tudtam mi lehet ezek mogott a problemak mogott. Szerettem volna alaposabban kivizsgaltatni magam. A korzeti kevesebb vizsgalatra es rendelesre kuldott. Nem szivesen foglalkoztak velem nem is tul alaposan. A magan egeszsegugyben megoldottak olyan problemat amit allamin nem.

Az allamin honapokig elhuztak a dolgot, ramformedtek az orvosok hogy minek jarkalok orvoshoz ilyen fiatalon. Ha osszeszamolom az idot amit a rendelokben toltottem (megfelelo vizsgalatok nelkul) elment csak a rendeloben varakozasra vagy egy het az eletembol. Ezt az idot inkabb letulorazom akar duplan is. Egyebkent is tulterhelt az allami eu.

A magan ellatasban csak 4-szer kellett bemennem. Talaltak etel intoleranciakat, pajzsmirigy problemat, ekcemara vegre jo kenocsot adtak, volt mas is de nem szeretnek minden problemamrol beszamolni. 1 heten belul megvolt minden, eredmenyesebbek voltak es kedvesek.

Regen voltak sulyos alvas problemaim. Allamin csak frontint irkaltak fel pedig szinte meg gaerek voltam. Par ev utan elmentem magan pszichiaterhez. Itt antidepresszans kurat, terapiat es par eletmod tanacsot kaptam. Par honap alatt rendbejottem es elhagytam az antidepit. Bar korabban is lett volna penzem magan ellatasra. Ha vhogy ki tudod gazdalkodni akkor sztem valaszt a magan ellatast. En a tb.-t ugy fogom fel hogy a biztonsag kedveert jo hogy van raadasul tamogatom vele az elesettebbek ellatasat.

2021. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!