Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a körömrágás...

Mit csináljak a körömrágás helyett?

Figyelt kérdés
Az megy, hogy pár napig nem rágom. De utána megunom ezt az állapotot, és lerágom. Nem olyan dolog kellene, mint a rágózás. Olyan kéne amivel le tudom foglalni az ujjaimat.

2017. aug. 21. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor körömlakk és így leszoksz róla. Amúgy meg lehet kapni erre is olyan szereket amit rákensz a körmödre és nem fogod kívánni, hogy rágd, mert szörnyű íze van.
2017. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az kell, le tudok szokni róla, teljesen felesleges lenne a körömlakk. Csak akkor mit birizgáljak a kezeimmel? Köszönöm a választ!
2017. aug. 21. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából bármi mást csinálhatsz helyette, amihez kellenek az ujjaid.


Egyébként átérzem, sokáig én is küzdöttem vele. Nekem is volt műköröm, aztán géllak, de ezeket egy idő már nem akartam csak azért fizetni, hogy ne rágjam a körmöm. Kb fél éve egyik sincs, fejben próbáltam leállni. Utána is kísértésbe estem párszor, de aztán elkezdett nőni. Azóta mindig reszelem, ha már túl nagy vagy ha betört valamelyik. Sok sikert.

2017. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2017. aug. 21. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a körömvágást javaslom helyette.
2017. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!