Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most lettem 13 éves és már...

Most lettem 13 éves és már régebb óta érzem, hogy gyorsan ver a szívem (90-110) között. I Keveset mozgok és parázok a súlyos betegségektől 1 litert iszok naponta. Ez kevés? Ezen kívül nincs más tünetem, de félek hogy baj lehet.

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy jon ez a kerdes az elektronikus ezkozok es azon belul is a GPS, navigacio temakorhoz? Xd
2017. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kedves első, ne légy ennyire gonosz szegénykével! Nagyon gyakori problémája van. Krónikus GPS-hiányszindróma. Jó, ezt az előbbit tegyük egy nagy zárójelbe. Komolyra fordítva a szót. Feltétlen szólj a szüleidnek, és keressétek fel mihamarabb a háziorvost. Amúgy nagy hőségben 2-3 litert szoktak ajánlani és persze nem mindegy, hogy mit iszol. Cukros üdítőből sok, vízből kevés.
2017. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is ne stresszelj; a 90-110 nem olyan magas érték, és 13 évesen kismillió dolog okozhatja, amelyek többnyire ártalmatlanok. Ha nagyon félsz, keress fel egy kardiológust, de szerintem ő is ezt fogja mondani neked.

Ami azonban baj, hogy csak 1 liter vizet iszol. Az nagyon kevés; tessék 2-3 litert per nap meginni és lehetőleg vizet, ne mindenféle cukrozott löttyöt. Ha nagy meleg van akár 4 liter is mehet.

2017. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!