Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most meg fogok halni? Felébred...

Most meg fogok halni? Felébredek reggel? Mintha nem tudnám uralni a testem.

Figyelt kérdés
Ma voltam strandon és amúgy ma jöttünk haza a nyaralásból, nsgyon fáradt voltam már és olyan negyed tizenegykor lefeküdtem aludni. Aztán bevallom kicsit kényeztettem magam. Aztán majdnem elaludtam. Csak felkeltem arra, hogy mintha majdnem bepisiltem volna. Elmentem wc-re. De még most is olyan érzés. És olyan mintha nem is lennék magamnál, mintha nem tudnám uralni, hogy bepisilek-e vsgy nem. Ez mi lehet?? Nsgyon félek!! 14/L

2017. aug. 23. 23:25
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Olvastam róla hogy halál előtt kitisztulnak a bélcsatornák. Mostmár kakailni is kell. Meg fogok halni????
2017. aug. 23. 23:32
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ilyesmirol lenne szó. Alkoholt ittál? Lehet az játszik bele a dologba.


Pisilés. Lehet sokat ittál vagy esetleg nem vagy felfázva? Amúgy szerintem egy ember életében az legyen a "legnagyobb" gond hogy bepisil egyszer egyszer, szóval ezen ne parázz:) a kakilás egy véletlen dolog. Amúgy masztizás után normális hogy pisilni kell. Valamit az hogy kicsit leesik a vércukor szinted megeshet. A némileges rosszullét az emiatt és a meleg miatt lehet.


Remélem tudtam segíteni, ha bármi van írj nyugodtan :) Jobbulást:)

2017. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszii a választ. Megnyugtattál

De most nagyon rosstul érzem magam. Hányingerem van, de éhes is vagyok és még mindig kell pisilnem pedig már 3-szor voltam. Nem, nem ittam alkoholt.

2017. aug. 23. 23:40
 4/23 anonim ***** válasza:
Esetleg volt valami különleges étel vagy akármi ami megárthatott?
2017. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Hát az hogy meghalsz attól függ, van-e tetoválásod. Ha cigizel még rosszabb is a helyzet
2017. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Az elozo valaszolohoz hozza teszem, roszabb a helyzet ha van egy jézus tetkó a mellkasodon/melleden.
2017. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
65%
De természetesen bármikor elimádkozhatod a bajt
2017. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Ámen(egyebkent masztizas halalt okozhat jezus szemebe) ámen
2017. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Egyébként biztos van egy pap aki megoldja a pisilős problémád
2017. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
igen, ajanlatos elmenni egy paphoz aki szereti a delfineket
2017. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!