Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok ota ezen jar a fejem es...

Napok ota ezen jar a fejem es nagyon faj ez a dolog, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagy kutyakedvelo vagyok es sajnalatos modon belefutottam egy olyan videoba amibe nem kellett volna, nem reszleteznem, hogy mi tortent, de nagyon faj amit lattam, pedig mar ket napja volt, folyamatosan ezen jar a fejem, teljesen kivagyok ettol, van hogy azt erzem hogy valamit csinalnom kene hogy levezessem ezt a feszultseget, de nem tudom mit, szinte rangatoznak az izmaim ha ra gondolok erre a dologra. Nem tudom mit tegyek, valakinek valami otlete?
2017. aug. 24. 01:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Boxolj párnába, vagy valami puhába.

Kicsit lefáraszt, és megnyugtat valamennyire.

2017. aug. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, kiprobaltam, de sajnos nem megy, nem tudom kiverni a fejembol, pedig tobb mindent kirpobaltam tegnap, percekre eltudom vonni a figyelememet, de aztan mindig ez jar a fejemben, kicsit olyan erzesem mintha mar az esne jol ha ilyenkor valami fizikai fajdalmat okoznek magamnak. Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire tud lelki fajdalma lenni egy embernek, pedig "csak" egy kutyarol van szo.
2017. aug. 25. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!