Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni nekem? 14L

Tudnátok segíteni nekem? 14L

Figyelt kérdés
Sziasztok nem igazán tudom hogy jó helyre irtam-e ezt a kerdést mert nem vagyok nagy gyakoris ezért ha hibáztam előre elnézést szeretnék kérni. Már régóta el szeretnék kezdeni egészségesen táplálkozni (mostanában egyre jobban figyelek is rá) és egy kicsit alakítani szeretnék a testemen. Jelenleg 55-56kg körül vagyok a 150cm-el.Először is szeretnék fogyni 10-12kg majd izmosodni. Nagyon örülnék ha tudnátok tanácsokat adni vagy felvázolni nagyjából mit, hogyan csináljak. Tapasztalatokat is szívesen várok. Kb 1 alatt szeretném elérni az álomalakom. (a leirtak szerint) Nme sok izmot szeretnék magamra pakolni. A válaszokat előre köszönöm szépen.

2017. aug. 24. 03:33
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ne akarj 10-15 kilótól megszabadulni mert anorexiás lehetsz és abból írtó nehéz kigyógyúlni. A magasságodhoz képest nem vagy olyan túlsúlyos de azér 3-4 kg felesleg biztos van. Kezdj el futni és sportolni. Egyél egészségesebben (pl. Sok gyümölcsöt, zöldséget, és sovány húsokat) Hidd el nem attól lesz valaki szép mert csontvékony, hanem mert egészségesen eszik és figyel arra, hogy ne egyen műkajákat.
2017. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előttem válaszolóhoz még hozzáteszem, hogy ne egyél előre elkészített ételeket se, a legtöbb nagyon egészségtelen. És az üdítőket is hanyagold.
2017. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ne egyél rendes fehér kenyere mert abban finomliszt van és az hízlal egyél rost kenyeret és pékárut

ha szereted a kávét vagy hajlandó vagy meggini a kkor reggelire igyál meg egy pohár kávét cukor és tej nélkül mert a kávé ad energiát a nap nagyrészére és még az anyag cserét is felpörgeti

ha van alkalmad akkor vegyél cukormentes müzlit és azt is ehetsz regelire igazábol bármikor mert az laktat de nem hizlal ne egyél gyümölcsöt mert abban sokk a cúkor és prrobáld meg elkerülni a zsíros ételeket és ha a tejet nem akarod kizárni az életedből akkor probálj meg minnél alacsonyab zsírszázaléku tejet inni igyál sokk vizet mert az is gyorsítja az anyag cserédet de ha ezt alkalmazod akkor a szervezetedből ki fognak mosodna a vitaminok amiket vagy tabletta vagy pezsgő tabletta vagy napi egy alma hélya megevésével tudsz potolni azért csak az alma hélya mert abban van a vitamin és a húsában is van cukor de nyugotan meg eheted az egész alát nem lesz töle semmi bajod szabj ki egy idő korlátot este ami után már nem eszel nálam ez 18:00 kor kezdődik reggel kejél fel korán én 8:00-kor szoktam fel kelni amikor nincsen suli reggel tornáz legalább 10 percet mert akkor adrenalin termelödik a szervezetedben és nem leszel fáradt egész nap én ezt mind a saját tapasztalatomból mondom neked mivel én 60 kió voltam amikor elkeztem és 2 hét allat 7 kilot fogytam le de én ezt kökeményen be is tartotam

2017. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!