Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Húgcsőgyulladás gyógyítása...

Húgcsőgyulladás gyógyítása házilag?

Figyelt kérdés

[link]

Ez mennyire megbízható? Orvoshoz jelenleg nem tudok menni viszont nem szeretném, hogy ebből valami komolyabb probléma legyen.

14/l



2017. aug. 24. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Pedig menj csak el orvoshoz. Ez nem fog meggyógyulni mindenféle házi praktikától.

És honnan tudod hogy húgycsőgyulladásod van ha nem voltál orvosnál?

2017. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mitől gyulladt be? Fertőzéstől? Csíp, amikor pisilsz?

Amíg nem tudsz elmenni orvoshoz (de ugye el fogsz), addig igyál sok folyadékot, hogy sokat pisilj, az kimossa a bacik egy részét.

2017. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen,csíp,amikor pisilek.Utánajártam a tüneteinek, elég valószínű. Viszont mint írtam, legalább 1 hónapot kellene várnom, hogy orvoshoz tudjak menni, addig nem. Úgyhogy erről ennyit.

Igyekszem melegen öltözködni (olvastam, hogy ez kialakulhat a lehüléstől, a szervezet így próbálja megemelni a hőt) illetve több folyadékot is iszok (meleget).

A kamillás fürdő ebben az esetben segítene?

2017. aug. 24. 08:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Illetve nem csak a pisilés fáj, maga a húgycső is "lüktet"
2017. aug. 24. 08:56
 5/10 anonim ***** válasza:
1 hónap??
2017. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,legközelebb akkor lenne számomra megfelelő, de erről most nem szeretnék beszélni.Mindenesetre az orvos így kilőve.
2017. aug. 24. 09:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Te tudod.
2017. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondom mennék,ha tudnék!De nem tudok elmenni, viszont nyilvánvaló, hogy nem szeretnék komoly bajt!
2017. aug. 24. 10:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Pedig ha nem mész akkor abból komoly bajod lehet de hát 14 évesen biztos nagyon okos kislány lehetsz.

Lehet elmúlik a kamillázástól (bár nem hinném) de egy idő után visszajön és akkor durvább lesz. mindegy én nem írom le többször hogy el kell menni. Szia.

2017. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értsd már meg te nagy okos, hogy nem azért nem megyek el mert nem akarok,hanem mert egyszerűen nem áll módomban! Hogy lehet valaki ilyen nehéz felfogású??!!

Jah, és tisztázzuk, attól még,hogy valaki fiatal nem hülye csupán TAPASZTALATLAN, de hát te biztos mindent tudsz ha már olyan okos, ügyes vagy, hogy még ezt sem vagy képes felfogni...

2017. aug. 24. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!