Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki használt már MBT cipő...

Ki használt már MBT cipő utánzatot, és mi a véleménye róla? Érdemes meg venni, mennyire jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
az milyen?
2010. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kínaiban (is)kapható utánzat k.b.5000 ft
2010. máj. 25. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem inkább próbálj gyűjteni eredetire. Nagyon nagy az eltérés az eredeti és a kínai között.Néha ott is van leárazás, akkor érdemes venni.
2010. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző hozzászólónak üzenem, hogy amig nem próbálta addig ne alkosson véleményt, a másik: nem mindenki veheti meg az eredetit 50ezerért!

Anyukámnak a kinai van 4000 Ft-rt vette és azt mondja nagyon kényelmes, mindig az van rajta mostanába nagyon szereti!

Probáld ki!

2010. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazad van, utolsó válaszoló, én valóban nem próbáltam, de a baráti körömben többen, eredetit és kínait is. Nekem speciel sajnos nincs pénzem olcsó kínai cuccokra, ezért inkább veszek drágát, de jót. Vannak kollegáim, akiknek telik arra, hogy havonta kidobják a kínai 2-3-4 ezer Ft-os műbör cipőjüket, mert szétmegy,így egy évben 8-10 pár cipő, nekem csak egy-kettőre telik, mert azok viszont még öt év múlva is cipők. Az MBT meg nagyon komoly cipő, nem mindegy, mennyiben tér el a kínai és az eredeti. De ez csak az én véleményem a hallottak alapján. Én csak örülök, ha édesanyádnak bevált. Ja, nálunk sokszor lehet kapni akciósan 20-25 ezer körül is eredetit.
2010. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50.000 ft? A top- shop-nál 12.990 Ft. Engem tépőzáras érdekel. Olyan ritka?
2010. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Top shopnál nem MBT cipőt árulnak, bár kétségtelenül hasonlít hozzá. Az eredeti MBT kb. 35 ezernél kezdődik, ma már rengeteg fazon van belőle. A kínai az MBT utánzata, általában mint minden, ami kínai, műbőrből készül.
2010. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!