Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valoszinuleg bogar ment a...

Te te te kérdése:

Valoszinuleg bogar ment a dulembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok. A minap valoszinuleg bele ment a fulembe egy bogar, mert ereztem ahogy mozog es hallottam is. Tejesen ketsegbe estem, es gyorsan napraforgo olajat ontottem a fulembe hogy megfulladjom a dog. Viszont utana jottem ra hogy valoszinuleg nagy ballobes volt a reszemrol, mert nekem mar tobbszor is mutottek a fulem...aztan kioblitettek tobbszor is a fulem vizzel, ami valamennyire kivette az olajat, de meg tuti tele van, mert nayon eg a fulem. Az olaj utan elmult a mozgolodas hangja( ami nem eppen emlejeztetett az ilyen valladek golyora ami beragad a fulbe, masmilyen volt. Viszont most angyon faj a fulrm es semmi nem jott ki. Fulpidzkaloval csak a legkulsobb reszt probaltam kititsztitani, de mikor beljebb nyomtam olyan volt mintha valamit nyomnek a fulpiszkaloval beljebb. Ketsegbe vagyok esve, hogy miz tegyek. Nem tudom mit sinaljak az olajjal, hogy az mennyire karos a fulemben. Feek hogy begyullad a benne maradt bogartol. A szuleim nem hajlandok elhinni nekem, mert rolam tudninkell hogy masodpercenkent tortenik valami, es mar nem hiszik el hogy megint valami van.

#fül #bogár #bogár ment a fülembe
2017. aug. 27. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
látogass el a háziorvosodhoz, ha csinál fülmosást akkor ki fog jönni a bogár
2017. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fül- orr gégészetre kell elmenned! Ott megnézik mi ment bele?
2017. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Háziorvos nem csinál fülmosást, fülészetre kell menni.
2017. aug. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!