Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha van egy evek...

Mit csinaljak ha van egy evek ota fennallo betegsegem, ami mostanra odaig fajult, hogy fertozo?

Figyelt kérdés
En valami autoimmun folyamatra tippelnek, de valojaban az elnevezes irrelevans. A lenyeg valojaban az, hogy az orvos nem hisz nekem es nem tudom mar mit csinaljak. Voltam mar szamtalan orvoanal, ugyanazokkal az ures korokkel, eletmodot is valtottam egy ideig, de minden hiaba. Milyen korhazba tudok csak ugy ezzel besetalni, tudtok valamit mondani?
2017. aug. 31. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szent László, I. Belgyógyászat - Ambulancia

[link]

a betegség megnevezése NEM irreleváns - de nem a beteg dolga

2017. aug. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Autoimmun betegség soha az életben nem lesz fertőző. A kivizsgálás meg értelemszerűen a tünetektől függ, de kórházba "csak úgy besétálni" maximum az ambulanciára tudsz.
2017. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy fertőző?
2017. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!