Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a térdem?

Mitől fájhat a térdem?

Figyelt kérdés
Van, hogy 1-2 perc sétától elkezd fájni, de volt már olyan is, hogy fél órát sétáltunk emelkedőn és semmi. A jobb térdem térdkalácsa szokott fájni. Körülbelül tavasz közepén kezdődött, akkor csak egy picit éreztem, viszont mostanra elég erősen szokott fájni. 13/L
2017. aug. 31. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem sérült meg a porc? Nem léptél valamikor rosszul, és csavartad meg kicsit vagy hasonlók?

Én pont most szenvedek ezzel és nem tudom hogy műtét lesz-e belőle.

2017. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Először én is arra gondoltam, de annak nem kellett volna még elmúlnia?

Ui.: Szorítok, hogy jobban legyél

2017. aug. 31. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos bizonyos porcsérülések nem múlnak el csak úgy, hanem még rosszabbodhatnak, pl. ha pici porcleválás van. Menj el vele orvoshoz. Én is pont holnap megyek térdproblémával, nekem 3 hete jött elő, bár néha korábban is fájdogált, de csak picit és jött-elmúlt, szóval nem vettem sajnos elég komolyan.
2017. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem sérült korábban, az 6-8 hét alatt gyógult meg.

Most megnézte a doki, először várunk, most már rá rudok állni, de pl. behajlítani meg nagyon terhelni még nem.


Azt mondja hogy jó esély van, hogy gyógyuljon, de ha nem, akkor ki venni a sérült részt. Állítólag 20 perc rutinműtét, de azért nem szívesen csináltatnám ha nem muszáj. Mióta fáj egyébként? Mert nekem is ennyi idős koromban fájt, kb. 17 éves koromig, aztán a sport megváltoztatta. (mondjuk én sokat bicikliztem meg motoroztam télen is, az sem használt)

2017. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a héten megyünk orvoshoz :)
2017. aug. 31. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!