Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a leggyorsabb módja az...

Mi a leggyorsabb módja az anyajegylevételnek? Pénz nem számít.

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
magan plasztikai sebesz, ill olyan intezmeny, ahol ilyen beavatkozast vegeznek.keress ra a googleban hogy lezeres anyajegy eltavolitas.
2017. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jó, hát ezt én is kitaláltam, de gondolom van különbség a helyek közt. Van olyan, ahol azonnal megcsinálják? Ha nincs, akkor inkább sztk, úgy hallottam ott is csinálnak néhány helyen fagyasztást.


Egy éve már írtam egy magánrendelőnek ez ügyben, és nem is válaszoltak, tehát ha ennyire törődnek a pácienseikkel, akkor ismét csak jobb az sztk.

2017. aug. 31. 21:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Fagyasztani szemolcsot szoktak, es azonnal sehol nem csinaljak meg,
2017. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor marad az sztk.
2017. szept. 2. 10:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Szikével szedesd le mindenképp. Bőrgyógyászatra itt nálunk úgy 1-1,5-2 hónap mire bekerül a páciens, onnan tovább sebészetre, ahol 1 héttől 1 hónapig terjedhet az idő.
2017. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nálunk a börgyógyász rögtön fogad beutaló és előzetes bejelentés nélkül, a továbbiakat nem tudom. A szikét miért mondod?
2017. szept. 2. 18:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert a lézer roncsolja a szöveteket. Király bőrgyógyász lehet :)
2017. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A nagyfiammal voltam bőrgyógyásznál,ő azt mondta,mindenképp szikét javasol,mert ha lézerrel csináltatjuk,visszanő.
2017. szept. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Közel sem biztos, hogy visszanő, de egyáltalán nem szerencsés megoldás a lézer.
2017. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is most fogok anyajegyet levetetni. Mindenképpen elötte bőrgyógyász nézze át az összeset ami van rajtad. DERMATOSZKÓPPAL! Én csak szikével vetetem le. mert csak így lehet elküldeni szövettanre. és az fontos.

Hétfőn egész délelött a bőrgyógyászaton ültem bár nem volt sorszámom de bejutottam. Csütörtökön megyek az sztk-ba a sebész megnézi, és lehet hogy le is veszi.

2017. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!