Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terhesség alatti aranyér,...

Terhesség alatti aranyér, pihenés és forró fürdő, krém, mi mást tehetek ellene ha már kijött?

Figyelt kérdés

Annyira fáj hogy menni,ülni sem tudok, elég nagy, mit csináljak hogy visszahúzódjon?

Napokig ennyire kint lesz?

Megelőzésre olvasgattam mit kell tenni, de mégis kijött, és csak annyit találtam hogy kenegessem.

Más praktika hogy gyorsabban múljon?



2017. szept. 1. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A forró fürdővel vigyázz, ha nem akarsz még valami hüvelyi fertőzést is összeszedni mellé.
2017. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én éppen jegelni szoktam, ha nagyon kijön, olyankor ez az egy dolog használ. Valami rongyba tekerem a jeget(fagyasztott borsó a legjobb) és odaszorítom a bugyival.
2017. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha jót akarsz szerintem a forró fürdőt elkerülöd.

A babának sem tesz jót és neked sem hiányozna egy fertőzés.

Jegeld és kend krémmel esetleg aranyérre lehet venni kúpot is patikában nem tudom az terhesség alatt mennyire használható,érdeklődj utána.Kitartást :)

2017. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. szept. 2. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!