Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki EPEMŰTÉT után...

Ha valaki EPEMŰTÉT után valamit "nem bír" az mit jelent?

Figyelt kérdés

Milyen tünetekre kell ilyenkor gondolni?

Gondolom görcs már nem lesz?



2017. szept. 4. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyomorégés jelentkezett pl. a paradicsompürétől.
2017. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig hányingerem van/volt és hányok pl: tojás,hagyma,fűszerek, olajos ételek, az elején nagyon sok mindentől rosszul voltam és hánytam , most már eltelt 3 év és kezd jobb lenni ,de mondjuk egy pörköltöt még mindig nem tudok megenni. De ez egyébként egyéni, van aki pl a paradicsomtól van rosszul nekem attól semmi bajom paradicsomot tudok enni paradicsommal. Szar ügy kétség nem fér hozzá.

20/n

2017. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De lehet görcs és akár erősebb görcs is.

Jelentkezhet gyomorégés, puffadás, hasfájás, hányinger, hányás, hasmenés. Ki kell tapasztalni, hogy mit bír az ember és mit nem.

2017. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A halászlé lényegében egyben átfut rajtam. Epés hasmenést csinál.

Minden más jöhet, ezt az egyet nem bírom (mondjuk ez nem tart vissza)

2017. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Tejtermék, kávé, ezek pár perc alatt átmennek.

Zsiros ételektől görcs. A legdurvább eddig a mák miatt volt (most is attól gorcsolok valószínű), úgyhogy a makkal többet nem peobalkozok pedig nagyon szeretem.. ez van. Igazából nincs olyan étel amitől ne lettem volna rosszul legalább egyszer a műtét óta. Rostos szénsavas üdítők szinten (sőt pl egy cappy üdítőt sem tudok inni :(()

2017. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!