Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok fáradt suli...

Miért vagyok fáradt suli után? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Amióta elkezdődött az iskola minden nap amikor hazaérek nagyon fáradtnak és levertnek érzem magamat. Az alvásommal nincs probléma, sőt megpróbáltam előbb lefeküdni és minimum nyolc-kilenc órát alszom minden este, de ez sem segített. A suliban egyáltalán nem hajtom túl magamat: a tanórákon az év eleje miatt nem csinálunk még semmi nehezet, tesi órán se nagyon. Mit tudnék tenni ez ellen?

2017. szept. 6. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az unalom is lehet fárasztó.
2017. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az eloto valaszolo jol mondta, az unalom is lehet faraszto.

Ugyanakkoras is okozhatja hogy faradt vagy.

Nem tudom hany eves vagy, es hogy beleptel e mar testileg a kamaszkorba.

De azt javaslom hogy eloszor vard meg hogy vissza alljanak a dolgok a normal kerekvagasba a suliban. Mert lehet hogy a fent emlitett ok csak a problema.

Viszont ha nem szunik a faradsag, vagy meg faradtabb leszel, vagy, alladosul de stagnal a problema, akkor azt javaslom menj el hazi orvoshoz. Es mondd el neki azt amit ide leirtal.

Ugyanis lehet hogy a kamaszkori hormonvaltozas beleszolt nalad a dolgokba es ez beindithatott akar egy-ket negativ folyamatot is.

Nallam is ekkor kezdodtek a problemak, es sok dologtol meg szabadulhattam volna, ha akkor kapok legalabb egy ilyesmi tanacsot.


De ne parazz. Lehet hogy tenyleg csak az iskola kezdes hat igy.

2017. szept. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sportolsz rendesen? Eszel?

Talán vitaminokat kéne pótolni

2017. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!