Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy érzem mintha szurna a...

Úgy érzem mintha szurna a hasam miközben sétálok és kihat a hátamra is, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődik a sztori hogy tegnap munka közben mikor lemasztam egy letrarol és lehajoltam egy szatyorért, hirtelen egy erős szúrás keletkezett a hasam baloldalán, amitol kezdve délutántól estig egy nagyon erős állandó szuro érzésem volt. Nem eset jól a mozgás, a séta, az sem ha ki húzom magam, ill. Ha be ki húzom a hasam. A mai napra azt hittem minden rendben de most este ismer éreztem ezt az érzést igaz nem állandóan, de most a gerincem is faj, mintha valami húzná lefelé. Először arra gyanakodtam hogy a májammal van valami, de az ha jól tudom nem bal oldalon van.

Zavar ez az érzés mert egész egyszerűen úgy érzem mintha felpuffadtam volna pedig tegnap alig ettem valamit, vékony srác vagyok, 24 éves. Hova fordulhatnék ha nem jobbul a helyzet? Belgyógyászati ügyelet van 0-24 Budapesten valahol?

Köszönöm a segítséget!


2017. szept. 7. 20:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!