Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köröm erősítés házilag?...

Köröm erősítés házilag? Nektek be vált valami?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokat írjatok ha lehet amit itthon meg tudok csinálni, mert próbáltam bolti köröm erősítő készítményt, de semmit nem értem vele. Előre is köszönöm ha valaki válaszol,mert sokat segítene :)

2017. szept. 8. 21:44
 1/4 anonim válasza:
60%

Ömm, szerintem a bolti kence-ficék az ég-világon semmit sem érnek (legalább is számomra nem érték el a kívánt hatást).

Ricinus olajjal ha kenegeted, akkor szép fénye lesz, erős és egészséges (minden bioboltban lehet kapni szinte). E mellett szerintem még az se árt ha sok kálciumban gazdag élelmet fogyasztasz (pl. tojás, TEJTERMÉKEK, mák, diófélék, mogyoró, tökmag, mandula).

2017. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kálciumot szedjél!
2017. szept. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Citromba tunkold bele a körmöd (miutan kinyomtad a levét) Hagyd megszáradni, erősíti, feheríti a körmöt.
2017. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én egy kiürült körömlakkos üvegbe tettem az összes olajból ami otthon volt. Pl. Oliva,ricinus,napraforgó,kókusz és minden nap kentem belőle a körmömre. Nekem ez hatásos volt. Remélem tudtam segíteni.
2017. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!