Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki szokott már le a...

Valaki szokott már le a kávéról, koffeinről?

Figyelt kérdés

Le akarok szokni róla, de eléggé rosszul megy. Inkább sehogy, mert mindig megszegem. Próbáltam hirtelen, amint elmúltak a tünetek, visszaszoktam. Próbáltam fokozatosan, de visszaszokom.


Nektek mi vált be? (nem olyan válaszokat várnék, hogy a kávé jó, meg minek leszokni stb. köszi)


2017. szept. 10. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A leszokás szempontjából nekem beváltak a pánikrohamok. Szerettem a kávét, de mivel feszült voltam, ez mindig felerősítette a tüneteimet.
2017. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az indok megvolt, de hogy szoktal le?


Total abbahagytad egy hetfo reggel, vagy fokozatosab, vagy zold teaztal?

2017. szept. 10. 17:08
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom sikerült-e azóta leszoknod, de leírom az én esetemet. Közel 20 évig kőkeményen kólafüggő voltam, ami talán viccesen hangzik, de mellette más folyadékot nem igazán fogyasztottam, lehetett szó a nap bármely szakáról. Ez idő alatt persze tudtam, hogy ez marhára nem egészséges, de a függőség, és a kóla imádata által csak űztem tovább ezt az "életvitelt"(pedig mindig a fejemben motoszkált a leszokás gondolata), mígnem egyik napról a másikra leálltam vele. Ennek már több, mint egy éve. Azt hozzátenném, hogy eleinte zöld teát ittam (pár hétig), azóta pedig csakis ásványvizet. Sokkal jobban érzem magam, egyáltalán nem hiányzik. Azt gondoltam, hogy a kezdeti időszakban szét fog robbanni a fejem a koffeinhiány miatt, de a zöld tea szépen átsegített ezen.
2019. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!