Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez az érzés álmomban, vagy a...

Ez az érzés álmomban, vagy a határán mi lehet?

Figyelt kérdés
most volt azthiszem a harmadik eset, néhány hónapon belül hogy egy nagyon ijesztő jelenséget érzek. olyan valóságos hogy nem is tudom hogy álmomban történik, vagy annak a határán, azt tapasztalom hogy valaki húzza le rólam a takarót, én pedig elkezdem izomból húzni visszafelé, és közben egy nagyon nyomasztó érzés kap el. olyasmi mintha alvásparalízis egy fajtája lenne, de azt is éltem már át és más amikor nem tudtam megmozdulni, mint ez, ahol tiszta erőmből erőlködöm "húzom vissza". tegnapról mára is megtörtént, és néhány pillanat múlva nem tudom eldönteni hogy ez megtörténhetett-e vagy sem, mert kezem a takarón van és hogy így visszatérően megjelenik ez az elem, holott régebben nem tapasztaltam ilyesmit fogalmam sincs mitől lehet
2017. szept. 11. 19:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!