Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5-10 fok körüli reggeli...

5-10 fok körüli reggeli hőmérsékleteknél meg lehet fázni, ha mezítláb vagy kint az utcán?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy szandálban elmenni reggel, hanem nekem most be van gipszelve a lábam, de a gipsz meg elöl nyitott, ahol kint vannak belőle a lábujjaim.


Megfázhatok így reggelente az utcán?



2017. szept. 12. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg mozogsz, addig nem valószínű, hogy megfáznál, de amint nem könnyen megfázhatsz.
2017. szept. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát gipszben nem, de szandálban vagy papucsban simán voltam már kint ilyen időben és nem lett bajom tőle. Nah de mindenki máshogy reagál dolgokra sztem ki kell próbálni. Ha fázós vagy nem ajánlom :)
2017. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor azt szokták csinálni, hogy egy vastagabb zoknit húznak a gipsz elejére, így biztosan nem fogsz megfázni :)
2017. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as jól írja. Elég hülén néz ki, de ha fázós vagy, akkor tényleg húzz rá zoknit.


Egyébként lábról lehet a legjobban megfázni, egyszer a hóban beázott a csizmám, kénytelen voltam abban lenni még órákig, felnőtt fejemmel több, mint 40 fokos lázzal nyomtam az ágyat utána. Pedig nem vagyok beteges típus.

2017. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húzz rá zoknit, akkor nem fázol és a gipsz sem lesz koszos, saras.
2017. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2017. szept. 12. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!