Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mennyit alszik hétköznap...

Ki mennyit alszik hétköznap általában?

Figyelt kérdés

Leginkább olyanok válasza érdekelne, akik még iskolába járnak, de természetesen bárki írhat :) És kort is légyszí.

Én általában 5-6 órát alszom, mivel nagyon sokéig tart, mire megtanulni, amit kell és elkészülök a leckével is, utána pedig még szakítok időt azokra a dolgokra is, amiket szeretek (ötkor kelek amúgy) És emiatt pár nap után rettentő fáradt leszek, órán ülve el tudnék aludni.



2017. szept. 13. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
11 körül fekszem le és általában 8-kor kelek, 10-re szoktam menni egyetemre. szóval kb 9 órát alszom
2017. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia. En is kb 6 orat alszom, van mikor megpróbálok elobb lefeküdni, de mikor 5-ig tart csak a suli akkor eleg nehez. En a heten nem voltam meg fáradt, de gondolom a nyariszunetben kipihentem magam... probalj meg elobb lefekudni, olyan 10 korul es akkor ha 5-kor is kelsz, 7 orat tudsz aludni. 18/N
2017. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhet még :)

#2, megpróbálom, de sokszor csak kilencre végzek a házival (tizenegyedikes vagyok), és annyira rossz, hogy a családdal lenni, olvasni, írni vagy zenét hallgatni már nem jut időm :/

2017. szept. 13. 19:29
 4/9 anonim ***** válasza:

9-10 körül kerülök ágyba, mert próbálom bezsúfolni a meló után a napomba még azt a kis kikapcsolódást, amihez marad agyam és energiám.Sajnos sokszor akkor is lefekszem ilyenkor, ha még nem vagyok álmos, mert aludni muszáj, de jó hogy már azt is muszájból kell...Hogy másnap is bírja a rabszolga...5-kor kelek.Utálok korán kelni! De sajnos sajnos a szervezetem megszokta és emiatt szabadnapokon is felesz a fene 5-kor, tehát akkor sem tudok nyugodtan sokáig aludni, mert az összezavart belső órám felriaszt.Így tehát én is kb 5-7 órát alszom, ami nekem nem elég, 9-10 óra kellene.Úgy érzem kipihentnek magam.Így állandóan fáradt vagyok és sokszor látszom nyúzottnak.

42/N

2017. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4, munkában még nehezebb lehet :/ A nyúzottság ismerős, én ennyi alvással olyan vagyok, mint a mosott szar, és ha csendben kell ülnöm pl órán, pillanatokon belül elálmosodom és csak egy hajszál választ el attól, hogy elaludjak
2017. szept. 13. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Én fél hétkor kelek, este már 9-10 között kidőlök, annyira kimerülök a suli miatt, plusz az otthoni tanulástól.


L/19

2017. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak az otthoni számít vagy az irodai is?

Amúgy mit tudtok ti 3-4 órákat tanulni, pláne így az elején? Nekem soha nem volt több anno 1 óránál.

2017. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, fogalmam sincs, hogy jött ez így össze, tavaly alig volt tanulnivaló ilyen ídőtájt, most viszont több oldal jegyzetet kell megtanulnom, sokszor vázlatot írni a házi maga, és akkor még ott van a matek vagy a fizika, ami gondot okoz, mert nehezen megy... Szóval simán megvan az a 3-4 óra sajnos :|
2017. szept. 14. 22:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Van, aki ősszel emelt szintű érettségire megy, pl. én. Amúgy is, idén végzek. Inkább az elején elkezdem beosztani az időmet, délután többet foglalkozok a tanulással (persze, közben is pihenek), hogy estére már nyugodtan pihenhessek.
2017. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!