Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ihatok egy doboz sört ha...

Ihatok egy doboz sört ha náthás vagyok, és nem tudom fel fog-e menni a testhőmérsékletem?

Figyelt kérdés
Nem volt még hőemelkedésem se, de egész nap levert voltam valamiért, éreztem hogy bújkál bennem valami. Az nem baj ha most iszok egy sört, aztán később esetleg felmegy a hőmérsékletem eszek egy lázcsillapítót?
2017. szept. 13. 19:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval nem lesz bajom tőle?
2017. szept. 13. 19:24
 2/6 bamboochatheone ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz.
2017. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha náthás vagy,akkor inkább ne fogyassz alkoholt szerintem.
2017. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy doboz sört megihat, kutya baja nem lesz tőle, amúgy is kell a folyadék nátha esetén. Ha nem vettél be egy marék gyógyszert, idd meg a söröd. Egészségedre!
2017. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alkohol dehidratál, ezért érdemes utána meginnod egy pohár vizet is. Amíg beteg vagy, addig különösen figyelj oda arra, hogy elegendô folyadék jusson a szervezetedbe.
2017. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megfázás esetén hajts fel fél liter hideg sört és reggelre meggyógyulsz.
2017. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!