Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ihatok egy doboz sört ha náthás vagyok, és nem tudom fel fog-e menni a testhőmérsékletem?

Nem volt még hőemelkedésem se, de egész nap levert voltam valamiért, éreztem hogy bújkál bennem valami. Az nem baj ha most iszok egy sört, aztán később esetleg felmegy a hőmérsékletem eszek egy lázcsillapítót?

09-13 19:24  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A kérdező kommentje:

Szóval nem lesz bajom tőle?

# 1/6Időpont 09-13 19:24 Privát üzenet
bamboochatheone nevű felhasználó válasza:

Semmi bajod nem lesz.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 09-13 19:27 Privát üzenet
Ha náthás vagy,akkor inkább ne fogyassz alkoholt szerintem.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 09-13 19:28 Privát üzenet
Egy doboz sört megihat, kutya baja nem lesz tőle, amúgy is kell a folyadék nátha esetén. Ha nem vettél be egy marék gyógyszert, idd meg a söröd. Egészségedre!

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 09-13 19:45 Privát üzenet
Az alkohol dehidratál, ezért érdemes utána meginnod egy pohár vizet is. Amíg beteg vagy, addig különösen figyelj oda arra, hogy elegendô folyadék jusson a szervezetedbe.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 09-13 19:50 Privát üzenet
Megfázás esetén hajts fel fél liter hideg sört és reggelre meggyógyulsz.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 09-13 20:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a Forever Garcinia Cambogia plus lejárt kb 8 hónapja, de még bontatlan a doboz akkor még szedhetem vagy ki kell dobnom?
Mi történik, ha valaki beszed 1 egész doboz antibiotikumot?
Mennyi idő amíg egy doboz sör ki tisztul az ember szervezetéből?
Heti 1 doboz kis hell mennyire lehet káros?
Az butaságra vall ha valaki naponta 2 doboz cigit elszív, vagy alkohol esetében, hányásig issza magát, és még ezután is folytatja?
Az az ember alkoholistának számít, aki azért iszok hogy "el tudjon lazulni" mert különben társaságban feszeng? Nem bír ki egy hetet hogy ne igyon alkoholt, még ha nem is iszik..

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu