Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan színleljek betegséget...

Hogyan színleljek betegséget ha múlt héten 2 napig beteg voltam?

Figyelt kérdés
Múlt héten tényleg beteg voltam,de nem bírom ki az osztálytársaimat és a tanáraimat.Hogyan színleljek és mit? Én nem vagyok az az iskolából lógós fajta csak az iskolában mindenki utál és nem szeretném a cseszegetéseiket hallgatni :(

2017. szept. 17. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

És ha most lógsz, utána majd kedden, meg szerdán, meg mindig kerülni akarod a sulit - és így mégis mikor lesz ennek vége?


Semmi értelme lógni.


Próbálj meg úgy bemenni, hogy nem az osztálytársaknak akarsz jópofizni, hanem tanulni akarsz, nem több, nem kevesebb.


Ne kezdj bele egy hazugságspirálba, mert abból nagyon nehéz lesz kijönnöd.

2017. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak szerdáig szeretnék valamennyi időt nyerni
2017. szept. 17. 20:42
 3/4 Kései Sirató ***** válasza:
Mondd a dokinak, hogy javulsz, de még nem vagy egészen jól.
2017. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljesen megértelek. Nyugodtan írj rám privátban. Velem ugyanez volt, most magántanuló vagyok és sokkal jobban megy a tanulás. Persze másoknak könnyű mondani hogy akkor is menj be ha senkivel sem vagy jóban, persze te ezt át is éled. Több megoldás is van erre... 15/L
2017. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!