Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyik éjjel arra ébredtem,...

Egyik éjjel arra ébredtem, hogy nem kapok levegőt és mintha homokot nyeltem volna, mit történhetett?

Figyelt kérdés
Soha nem volt ilyen azelőtt és azután se és nincs semmilyen betegségem tudtommal. Aki tapasztalt hasonlót, vagy tud valamit kérem írjon.

2017. szept. 18. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha háton alszol, lehet attól is. Nekem olyankor néha hátra csúszik valami a torkomban és nem tudok levegőt venni. :'( Maradj életben!
2017. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet a nyelved fordul vissza, nekem semmi ilyen nem volt, tudtam lélegezni csak nem lettem jobban, szó szerint mintha semmit lelegeztem volna be, és mintha homokot nyeltem es szívtam volna fel
2017. szept. 18. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ne háton aludni. Lehet egyéni rendellenesség a légcsőben. Nekem is szokott lenni, de csak ha háton alszom.
2017. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindig háttal alszom, amikor ez történt oldalasan voltam
2017. szept. 19. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!