Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert kell allandoan szellente...

Miert kell allandoan szellentenem, ha a baratommal vagyok? 18/l

Figyelt kérdés
3 honapja vagyunk egyutt!Mikor vele vagyok allandoan szellentenem kell,persze,visszatartom.Idegesit mar nagyon,mar ezen stresszelek,mielott atmegyek hozza.Alapjaraton nem vagyok belgazos.
2017. szept. 19. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Ha visszatartod, az nem jó, mert felszáll az agyadba és gázos gondolataid lesznek. Amúgy sem egészséges nem fingani és hlyeség azt hinned, hogy gáz finganod... ha a pasid is azt hiszi és te ezért, akkor meg egyikőtöknek se kell még kapcsolat...


Amúgy lehet, hogy valahogy úgy smároltok, hogy rengeteg levegőt nyelsz közben le. Vagy állandóan baboskáposzta náluk a menü.

2017. szept. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplan ideges vagy, vagy izgulsz es ezert.
2017. szept. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nekem ez étrendfüggő s nem tudom visszatartani, max. pár másodpercre, fura, hogy másoknak megy. Még jó, hogy szinte sosincs ilyen problémám.


A stressz és a lelki dolgok sokra képesek, lehet, hogy tényleg amiatt van, ha az étkezésed nem változik... Bár ilyenről még nem hallottam, de el tudom képzelni.

2017. szept. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rottyants egy jó nagyot! Ha lelép a pasas, nem kár érte. Ha nem, akkor ő a nagy Ő!
2017. szept. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fingás a bizalom jele. Nem sok időt jósolok ennek a kapcsolatnak. Figyeld meg hogy milyen ételektől van,és kerüld azokat. Nekem pl. gabonapelyhektol
2017. szept. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az "együtt vagyok" kifejezést magára nemi aktusra érted, akkor lehet, hogy a nemi izgalom átterjed a hasi szervekre és fokozott bélmozgást eredményez.
2017. szept. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!