Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájni fog az oltás?

Fájni fog az oltás?

Figyelt kérdés
Most pénteken kapjuk meg a védőoltásunkat!Valami rózsa himlő meg ilyesmik ellen lesz..Fájni fog?Mit tegyek,hogy kevésbé fájjon?Utoljára kiskoromban voltam ilyenen,amikor az orvos azt mondta ott repül a katica én néztem és belém szúrta és sírva mentem hazáig!!Ez ennyire megmaradt bennem,rettegek! :(( Sírógörcsöm van,pedig kedd délután van még csak!Ja és írjátok már meg mik lesznek a tünetei,és mennyi ideig fognak tartani!

2017. szept. 19. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Picit fog fájni, de csak pár pillanat és kész is.

Hogy ne fájjon nagyon, annyit tudsz csinálni, hogy nek feszíted közben a karod.

Gondolj másra és ne nézz oda! Hidd el olyan hamar kész is leszel, hogy az csak na! :)

2017. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*nem feszíted
2017. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog fájni. Amikor én kaptam suliba nem fájt.

A tünetei azok lehetnek hogy lázas lehetsz meg utána néhány napig fájhat a karod.

2017. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igyekszem nem befeszíteni majd a karom! :D Eszem ágában sincs odanézni,mert akkor tudom mikor megy be az injekció a kezembe,és csak fájni fog jobban xd Komolyan belázasodhatok tőle? :O
2017. szept. 20. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen tényleg belázasodhatsz bár az nem annyira gyakori. Amikor én kaptam oltást akkor mondta a védőnő+ilyen papírra is rá volt írva ami az oltásról adott tájékoztatót.
2017. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Tavaly estem át rajta. Nekünk előtte le is fújták érzéstelenítő spray-vel. Egy kicsit fájt, amikor beleszúrták, de nem vészes. Viszont az oltás után 1-2 napig ne menj úszni és ne vegyél kádfürdőt, vagy ne menj olyan helyre ahol áztatni tudod a bőröd, mert elfertőződhet a seb. És mindenképp reggelizz aznap. És szerintem egyél/igyál valami immunrendszer erősítőt, például citromos teát, mert így nehezebben fognak hatni rád a mellékhatások. De itt egy link, ezen az oldalon szerintem mindent megtalál az róla: [link]


Ja és még valami: az oltás után egy kicsit izzadni fogy

2017. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*fogsz
2017. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!