Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen fogyni kezdtem, de...

Hirtelen fogyni kezdtem, de nem tudom mitől. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Szóval ugy Augusztus óta valamiért csak szállnak le rólam a kilók. Augusztus kõzepen 70kg voltam most 59. Nem sportolok. Nem étkezem olyan nagyon egészségesen, így tényleg fogalmam sincs, hogy mitől van.

16/l



2017. szept. 19. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy kitéve sok stresszhatásnak?
2017. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy alapos laborvizsgálat nem ártana pajzsmirigy funkciókkal. Beszéld meg a panaszaid a háziorvossal.
2017. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt 11 kiló? Az azért nagyon furcsa. Bár 15 évesen én is lefogytam 74 kilóról 62-re, és a kutyasétáltatáson kívül semmit nem csináltam, de az volt egy fél év legalább.

Hirtelen fogyást okozhat például a bélféreg, a cukorbetegség, a pajzsmirigy-túlműködés, daganatos betegségek, májbetegség, anyagcsere-zavar, komoly lelki megterhelés, alkoholizmus, fertőzés, gyomorfekély...

Mindenképpen vizsgáltasd ki magad. Nem akarlak megijeszteni, de 1 hónap alatt ilyen sokat fogyni még kamaszkorban sem normális.

2017. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!