Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Hansaplast limitált kiadású...

A Hansaplast limitált kiadású sebtapaszai visszajöhetnek még gyártósorba?

Figyelt kérdés
Van a Don't worry és a Be happy kiadású Hansaplast színes és mintás sebtapaszai és vettem is belőlük 1-1 dobozzal de annyira szép élénk neon színesek meg a mintásak is jók hogy csak úgy magába is ragasztom magamra mert van hogy nagyon jól mennek az épp aktuális felvett ruhához és félek hogy ha elfogynak utána már nem tudok venni mivel limitált kiadásként vannak feltüntetve. Én úgy tudom hogy áprilisban jelent meg húsvét alkalmából de még lehet kapni mert gondolom nem fogyott el mind. Ez azt jelenti ha végleg elfogy minden drogériában/gyógyászati boltban akkor már soha nem is lesz vagy minden év húsvétjára csinálnak megint?

2017. szept. 20. 01:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!