Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj mindenem. Mi bajom...

Nagyon fáj mindenem. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Egy ideje feltűnt, hogy ha sokáig ülök behajlított térddel, akkor eléggé fáj, amikor felállok de csak pár másodpercre. Most viszont a hátam kezdett el fájni, sugárzik lefelé a derekamba és a bal lábamba. A hátam folyamatosan fáj a lábam a legjobban akkor ha ülésből felállok. Összeszedtem valami vírust és a napokban csak ültem/feküdtem és azután jelentkezett. A térdfájdalom is akkor jelentkezik, ha keveset mozgok. Nem végzek semmi extrém sportot, nem emeltem nehezet, nem emlékszem rossz mozdulatra. Mi lehet ez? Orvos csak 1-2 hónappal későbbre ad időpontot ilyen kivizsgálásokra, de nagyon megijedtem, mert olvastam, hogy rák is lehet vagy lebénulatok, ha pl. gerincsérv.
2017. szept. 20. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy rákos. Ha vírus volt benned, akkor valószínűleg gyulladások vannak még a szervezetedben, főleg izületekben. Ha nem vagy lázas, akkor könnyű mozgás, pl séta, sok folyadék, sok pihenés.
2017. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy a fogaim is nagyon megfájdultak a bal oldalon. És ilyen már volt máskor is, amikor vírusom volt, utána elmúlt. Egészségesek a fogaim szóval biztos lehet összefüggés. Köszönöm a válaszod!
2017. szept. 20. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, és mond el ezeket. Lehet a vírus felülfertőződött, és a baktériumok rámentek az ízületeidre. Ez elég veszélyes, és lehet kellene szedned antibiotikumot. A szív izomra is rámehet a betegség.
2017. szept. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!