Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez szívroham volt?

Ez szívroham volt?

Figyelt kérdés
A szívem iszonyúan elkezdett fájni, de úgy mintha valami csákánnyal ütnének bele, majd egy préselő nyomná össze, és utána kidurran, és ez újra meg újra, közben folyik rólam a víz, annyira izzadok, és a bal karomban az erek mintha durranni akartak volna, nagyon fájtak...remegtem az egésztől, és nagy levegőket is nehezebben vettem. 4-5 percig tartott, mikor múlt elfele, akkor még nagyon féltem, hogy újra fájni kezd, és megmozdulni nem tudtam, nem is mertem. Ez szívroham volt, vagy micsoda? Ilyet még nem éltem át...tudni lehet rólam, hogy depressziós vagyok, magas a vérnyomásom lelki okok miatt (orvosi 3napos bentfekvéses vizsgálatok kimutatták) és nagyon stresszesek a mindennapjaim. Köszönöm a válaszokat. 17/F vagyok jelenleg.

2017. szept. 22. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg pánikroham? Vagy gyógyszermellékhatás? Háziorvoshoz tessék elmenni HOLNAP és neki elmondani, mi történt!
2017. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmilyen gyógyszert nem szedtem, és nem is szedek.
2017. szept. 22. 21:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam már pszichiáternél, csak sajna annyira nem mertem megnyílni, hogy hazudtam neki...nem mondtam igazat, és ezt nagyon megbántam. Így hát nem is állapított meg rajtam semmit. Ilyen fos kis "tini" problémát találtam neki ki, ami természetesen nem igaz.
2017. szept. 22. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza a pszichiáterhez is. Lehet, hogy ha elmondod a problémádat a háziorvosnak, eleve ő is oda fog küldeni. Egy EKG-t biztos fog csináltatni.
2017. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából ez a szívemmel kb 4 éve történt, akkor nem szóltam senkinek, hiszen nem volt kinek, szüleimnek se mertem. A pszichiáter meg nincs még 1 éve se, hogy voltam nála. Nagyon gondolkodok rajta, hogy pszichiáterhez menjek megint, de most őszintén.
2017. szept. 22. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!