Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltűnhet a szőr egy bevágástól?

Eltűnhet a szőr egy bevágástól?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik a kérdés de még korábban kb 1,5 hete a borostámba belenyírtam borostanyíróval. Azóta azokon a pontokon eltűnt a szőr teljesen. Most meg borotválkoztam teljesen de még mindig látszodik hol mentem jobban bele korábban. Nincs heg vagy ilyesmi.

2017. szept. 23. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán. Sok fiúnak is, akinek rövidre van nyírva a haja, látszik, hogy itt-ott vannak pici kopasz foltok.

Ezek a korábbi sérülések helyei, lehet, csak beverte az illető a fejét, nem is vérzett, mégis csupasz maradt.

2017. szept. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nemindíg kell ,hogy sérülés legyen az oka ... nekem a fanszőrzetemben vannak kisebb pontok,ahol

hiányzik a szőr ,ennek gondolom az az oka ,hogy borotvával belenyírtam még annó....

2017. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!