Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szóljak a szüleimnek, hogy...

Szóljak a szüleimnek, hogy nem tudok kakilni 4 napja?

Figyelt kérdés
Mindent próbáltam már. Sok vizet iszok, rostosat eszet, mozgok, mégse sikerül. Hashajtót is hiába vettem be. Anyukám ápolónő, apukám orvosi egyetemre járt, csak nem orvos szakra. Lehet kapnék beöntést vagy mást. Csak égő szólni, hogy segítsenek már kikaparni a kakit a tizenéves gyerekükből. Olvastam, hogy lehet kapni akár bélcsavarodást is, ha sokáig nem sikerül.
2017. szept. 23. 10:47
 1/8 anonim válasza:
100%
Inkább szólj a szüleidnek....
2017. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem égő a szüleidtől ilyen tanácsot kérni, ha barátaidnak, vagy idegeneknek teszed fel az égőbb....
2017. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem azért mondom, de van hogy 5-7 napig sincs székletem, és eddig túléltem mindég.

Hashajtó ha nem hat akkor vmi oltári nagy baj lehet, ugyan is olyat nem hallottam még eddig hogy ne hajtaná meg az embert, persze ehhez sok sok idő kell hogy hasson, min fél nap!

Ricinus olajból egy jó kávéskanállal szintén jó.

Vagy befőtt lé tejjel.

2017. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen...sőt talán mindenkinek. Nem szükségszerű a beöntés szerintem...

Esetleg próbáld meg, hogy iszol egy jó nagy adag kávét (melegen, elég erőset), nekem az mindig segít.

2017. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt már nem hat,ha hashajtót eszel. Az a baj,hogy a vége kiszáradt,és nem tud megindulni. Gliceryn kúp kellene,az megsíkosítaná a dolgokat.
2017. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beöntés hatásosabb és kellemes is tud lenni ha hozzá értő végzi.
2017. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elég keveset tudtam ebédelni, mert telivagyok. Rájöttek miért. Kaptam kúpot, de végül beöntés is kellett.
2017. szept. 23. 16:56
 8/8 A kérdező kommentje:
* teli voltam
2017. szept. 23. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!