Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tompa, nyomó érzés a bal...

Tompa, nyomó érzés a bal alhasamban (pár másodpercig), hátfájás, székrekedés, hasmenés váltakozva. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyéb gondom nincs, de a nyomásérzés sem mindennapos, még igazán fájdalomnak sem nevezném, csak kellemetlen.
2017. szept. 23. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem IBS (irritábilis bélszindróma) lehet. Nekem is ez van sajnos. Én is a bal alsó hasi részen érzek nyomást elég gyakran, többnyire egész nap. Olyan érzésem van mintha ilyen ragacsos-szurkos-kátrányos, durva rögök nyomnák, böknék a vastagbelem. Székrekedéssel küszködök, de érdekes, leggyakrabban nem kemény a széklet, mint ahogyan kéne ilyenkor lennie, hanem laza, de úgy kell megszenvedni vele, és mindig csak egy kevéske megy. Azért érdemes lenne megmutatnod magad egy gasztroenterológusnak, nehogy más legyen. Bár már megjártam én is ezt az utat, tükröztek alulról, felülről, de nem találtak semmit. Kérdeztem nem-e valami ételintolerancia, de ilyen vizsgálatra már nem küldenek (annyival elintézték, hogy ez pszichés és kész). Persze ha szerencséd van kifoghatsz egy lelkiismeretes, jó dokit.
2017. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!