Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontérzékenyek?

Frontérzékenyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon érzékeny vagyok. Most is valami jöhet, mert alacsony a vérnyomásom, hozzá magas a pulzusszám (60-tól ment felfelé egészen 114-ig [többszöri mérés folyamán]. Kezd fájni a fejem. Mostanság hátul a két fül között picivel fentebb szokott fájni, belenyilallni. Melegem van és van, hogy remegek is, ilyenkor a gyomrom sem jó. Engem mindig a padlóra küldenek a frontok. Szerintem veszek be fejfájás csillapítót, de ez már nem mehet így sokáig. Még nem kezdtem el dolgozni, de ha frontkor mindig így leszek, az munka közben nem lesz jó (munkától függetlenül sem jó). Folyadékból hol összejön a napi szükséges mennyiség, hol nem. Sejtésem van, de remélem fogyással meg tudom oldani vagy legalábbis javítok a helyzeten (lehet nem), érzésem szerint lehet a szívritmussal is lehetnek bajok (amúgy is ideges típus vagyok) - szóval lehet, hogy nemsokára egy kardiológussal megnézetem magam, biztos ami biztos alapon.


25L


Ki mit szokott csinálni hideg- és melegfrontkor? Köszönöm a válaszokat!


2017. szept. 24. 09:40
 1/1 A kérdező kommentje:

Első mondat javítása:


*Nagyon frontérzékeny vagyok.*


Bocsánat az elírásért. Most vettem észre.

2017. szept. 24. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!