Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha hányingerem van olykor...

Néha hányingerem van olykor erős has fájásal mitől?

Figyelt kérdés
Már lasan 3 hete tart egyszer hányingerem van egyszer nics de főleg streszes helyzetbe vagy ideges helyzetenben jön rám az erzés az orvos anyit mondott hogy vírus nem jött ki belőlem mit lehet ezzel kezdeni mivel egy marék gyógyszert szedtem es már voltam egyszer úgy hogy hánytam a stresztől szoval nem hinem hogy ez vírus mivel csak akkor lácok betegnek ha rám jön a hányinger
2017. szept. 24. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább szorongástól lehet, pszichésen megterhelő helyzetekben hányingered lesz. De lehet, hogy a stressz hatására fokozódik a gyomorsav termelés, és az okoz hányingert, hányást. Reflux, gyomorfekély kizárása után a pszichés gondot kell kezelni. Addiggis sport, helyest táplálkozás ( kerülni a túl zsíros, túl fűszeres, túl cukros és forró ételeket stb.) dohányzás, alkohol mellőzése.
2017. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*addigis
2017. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár gyomorfekély is lehet, nem ártana kivizsgáltatni.
2017. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!