Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok nagywc-re menni!...

Nem tudok nagywc-re menni! Érzem hogy kell, de ha nyomom csak egy darabig jön ki! Már olajat is ittam, kávét, szilvát, de nem érzem hogy segített volna! Kúpot meg egyebeket nem szeretnék! Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a kiszáradás , sok vizet igyál teát, több nyers rostos termést fogyassz. Só , finom liszt , tészta , kekszek , cukros üdítők kiszárítanak .
2017. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beöntés.
2017. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Szenna tablettát vegyél, ez egy gyógynövény. Nekem segített, amikor ez volt a bajom egy gyógyszer mellékhatásaként és már az olajivás sem segített. Este vedd be lefekvés előtt, mert idő kell neki, és reggelre tudni fogsz.
2017. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehéz így segíteni, nő vagy férfi vagy, mennyi idős, krónikus betegséged van? rendszeresen szedsz gyógyszert? mit eszel egy nap? mennyi vizet iszol? Új panasz ez vagy régi?
2017. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 14/L, nem szedek gyógyszert,elég kicsi korom óta van! Egy nap kb 1/1.5 litert iszom!
2017. szept. 24. 13:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítseget,nagy nehezen sikerült! 🤗
2017. szept. 24. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Probiotikumot próbáld, lehet a bélbaktériumok nem tudnak hatékonyan dolgozni. Emellett fontos a folyadék, és a rost (alma-körte bármi gyümölcs) és persze a helyes táplálkozás (mekit és társait felejtsd el. Ha ezek után sem javul a helyzet próbálj ki gyógynövényeket pl.: szenna tea, mályva tea (vagy kapszula), anyalevél tea vagy ezeknek kapszulás formája! Remélem segítettem!
2017. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok annak, aki lepontozta, hogy a szennától tudtam szarni...
2017. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!