Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek van/volt ilyen fül...

Valakinek van/volt ilyen fül problémája?

Figyelt kérdés

Mindkét fülemen van egy kis lyuk.Ezt preauricularis fistula-nak nevezik az internet szerint.Az egyik lyuk szokott viszketni és valami szagos dolog jön ki belőle,de ritkán fordul elő.Szüleimnek még nem szóltam róla,vagyis beszéltem velük erről,de még nem jeleztem a problémámat.Születésem óta ott van,de az orvos nem mondott semmit ezzel kapcsolatban.

Az internet nem nagyon ír róla semmit,így nem tudom,hogy szükséges lenne-e orvoshoz fordulni.


Itt egy kép,hogy miről is van szó :


[link]


Nem nagy dolog,de úgy tudom,hogy nem jó ha váladékozik :/

Van olyan akinek ilyen problémája van,esetleg a gyerekének van ilyen ?

Ha valaki tud valamit erről a rendellenességről,akkor kérem jelezze.Nagyon megköszönném :)


Nem tudom,hogy hova kéne fordulni vele.Egyből fülészetre vagy először háziorvoshoz ?


A válaszokat köszönöm!

15l



2017. szept. 24. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Háziorvosodnak mutasd meg. Szerintem lehet, hogy csak simán begyullad. Próbáld meg szaliciles szeszes fogpiszkálóra tekert vattával fertőtleníteni a lyukat. Az ilyen lyukakban elszaporodnak a baktériumok, és attól büdös.
2017. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! :D


A háziorvoshoz holnap elmegyek(ma már nincs nyitva).Remélem tud segíteni :/ Eléggé idegesít,hogy olyan büdös.Ha odanyúlok már érzem az ujjamon,meg mostanában fáj is kicsit,szóval ideje lenne orvoshoz menni.


Őszintén szólva,azt hittem,hogy nem fog válasz érkezni xD

2017. szept. 25. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm akinek ilyene van, ha könnyezik a szeme akkor neki onnan is folyik a könny. Neked nem?
2017. okt. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem nekem nem szokott :D

Viszont már a másik fülem is kezd viszketni,szóval mehetek vissza a dokihoz!

2017. okt. 2. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!